| CrushBoy89 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cum pot sa fac double jump si parasuta la sreverul de counter?happyMultumeschappy
(FUNDAtongue)

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Double jump, tine de configuratia serverului. Daca respectivul server are plugin "multi-jump" sau "double-jump" ar trebui sa dai x2 space si sare double jump, daca nu incearca sa bindezi asa:
bind angryx=tasta care o vrei) +jump2.
Iar la parasuta se activeaza cu e, si trebuie cumparata, daca serverul are acest plugin, prin comanda
buy_parachute, in chat si din cate stiu eu costa 1000$
Noroc!