| Ideea a întrebat:

Rapid, dati-mi idei pentru un server privat de metin2.
Ce sa adaug.

4 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Pai poti face ca din otel sa se evolueze posedata iar apoi din pose+9 king.
Cetateanul turmentat sa fie loterie.(sa bagi odata la loto 1kk si pice un numar de la 1 la 20 pentru a castiga 50kk)
Din battle sa se evolueze sirius, din zmee epice, etc...
Change bonus 20 buc 2kk, add 20 2kk, bonusurile 6/7 sa se doneze pentru ele.
Otelul si battle sa pice de la pietre de 90.
Lv sa se faca ca si pe Metin2 fun, si banii putin mai repede.
Din scutul de 61 sa se evolueze scut de lv 81.
Sa se introduca catacombele si v1, v2, v3, v4.
Donatiile sa se verifice in fiecare seara, sa se faca eventuri la fiecare sambata seara la orra 9:00 sau 10:00.
Sau event cu moobi (cei pe care ii bati greu dar faci multa xp) in fiecare vineri seara.
Cam atat.

| CyLvEr a răspuns:

Apropo, sa imi dai si mie numele Metinului.

| Ideea explică (pentru CyLvEr):

E hammer metin2, dar are tot ce ai spus mai sus ca e PVP

| CyLvEr a răspuns (pentru Ideea):

Pai ma, u vrei sa iti creezi un server de metin?
sau cauti unul?