| distrugatordany a întrebat:

Re all.Care imi poate spune cateva jocuri de strategie in care trebuie sa te dezvolti de la 0? Ceva diferit de Starcraft, Warcraft, Age of empires, Age of mytology, Command and Conquer. Am 512 RAM, placa video AtiRadeon de 512 si 1.8 Ghz.

Răspuns Câştigător
| Mondor a răspuns:

Red alert 2/3 sunt niste jocuri faine de strategie
In joc ai de ales una din cele 3 "echipe" ca sa-i zicem asa. Iar dupa ce il termini(daca)laughing treci de partea cealalta si sunt cu totul altfel de lucruri

1 răspuns:
| adrian9811 a răspuns:

Incearca rome total war e misto, iti da o armata si dupa aia trebuie sa iti faci un imperiu si e chiar fain, mie sincer imi place mult sper ca si tie