| Scarbo a întrebat:

Recent am hotarat sa ma reapuc de dota, dar mi-am dat seama cam uitat tot. Timp de 2 ani si ceva am jucat lol deci mai am cateva cunostinte, ziceti-mi si mie niste iteme de inceput pentru fiecare fel de erou.

1 răspuns:
| hunterpainting a răspuns:

Itemele le cumperi in functie de rolul pe care il joci si de situatia in care te afli, nu de erou. Si sunt mult prea multe variatii sa fie scrise aici.
Sunt build-uri pe steam si in joc. E un buton in stanga sus.
Gl hf