| MonyIspita a întrebat:

Am si eu o problema: o persoana a adaugat in cronologia sa de facebook ca este intr-o relatie cu mine, ceea ce nu e adevarat.Cum pot face sa nu mai apara aceasta "relatie" in cronologia acelei persoane? Vreau sa mentionez ca: dupa ce am vazut postarea am blocat acea peroana dar in cronologia ei (in "Despre") tot apare ca este intr-o relatie cu mine.Ce pot sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ionicutza a răspuns:

Daca a pus relatia la " Eveniment din viata " se cam poate sa nu fie scapare. Dar daca a pus cum ai zis tu la " despre " mergi la "despre-ul " tau si ai acolo situatia amoroasa. Si " fixezi " acolo "dsingur". Dupa ce faci asta ar trebui sa ii apara pe perete persoanei respective doar " Intr-o relatie " dar nu si cu cine. Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Daca a aparut si ca eveniment din viata nu se poate sterge numai daca il rogi sa scoata relatia de pe fb

| MonyIspita explică:

Multumesc fetelor! Din fericire dupa lungi incercari, am reusit sa fac acea persoana sa stearga "relatia cu mine".