| AndreiParFumatul a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste jocuri in afara de astea de toata lumea le stie, gen, GTA 5, FiveM, CS:GO, Fortnite, DECEIT, Dead by Daylight.

Răspuns Câştigător
| frafafafaf a răspuns:

Pai spune ce fan de jocuri esti, Ca de exemplu daca erai fan avioane istorice puteai War Thunder care este free sau dac nu ai un PC asa bun World of Warplanes sau daca esti de nave de razboi World of Warships nu necesita o bestie de pc PUBG LITE daca nu ai bani de cel mare Witch it un joc hide and seek sau COD WARZONE ii free