| flavianeacsu a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste jocuri pentru calculator, de orice fel, ce va jucati voi! Dau funda celui care-mi scrie jocuri ce o sa-mi placa cel mai mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stefialex2000 a răspuns:

CALL OF DUTY toata seria,nfs toata seria,toata seria assassins creed,Wow Minecraft(ROcks!),Terraria(daca iti place), Saints row 3, elder scrolls skyrim,Precursors,Tomb Raider toata seria dar iti recomand de la legend incoace,Mafia toata seria, Dirt 2, 3, Dragon Age 2 si in cele din urma dar nu ultimul... BRINK! fundita?happy

3 răspunsuri:
| FabyKm5 a răspuns:

Pai is multestraight face.Sa incepem =] : Metin2, Ca 1.6, Wow, Wot,Nfs, Farmerama(mie mi se pare prostesc), Samp... Funda?straight face:*

| FlorinDiablo a răspuns:

Joaca-te Mafia2 Call of Duty toata seria,Need For Speed toata seria,Fifa,Prototype,Assasin Creed,Hit Man,toata seria GTA,Gun, Tomb Rider, lista poate continua

| SteFyForU a răspuns:

Uite un link unde poti gasi orice joc(aventura, actiune, sport etc.) si o mica descriere pentru fiecare.
http://wizoo.ro/jocuri/