| HelpHelp a întrebat:

Recomandati-mi si mie orice jocuri pentru pc... Cine enumera cat mai multe si bune primeste funda

Răspuns Câştigător
| Gojotza24 a răspuns:

My top of Best Games(recomandare):
0 World of Warcraft
1 Prince of Persia trilogy
2 Assassin Creed series
3 Call of Duty series
4 Need for Speed series
5 Starcraft series
6.Mafia series
7 Dead Space series
8 Bioshock series
9 FEAR series
10 TRINE series
11 Call of Juarez series
12 Serious Sam series
13 Diablo series
14 Left 4 Dead series
15 Far Cry series
16 BulletStorm
17 Unreal Tournament series
18 Gears Of War
19 Darksider
20 Medal of Honor
21 Shank
Acestea sunt toate jocurile care mi-au placut mie si sper sa-ti fie de ajutor.GL at pl@Ying

2 răspunsuri:
| YannyAlmounte96 a răspuns:

Boss mai bine ia-ti un cs 1.6 si un gta 3 sau gta 4 si gatatongue si street fighter 4 ca misto si ala bftwinking

| xXAlexXx a răspuns:

Mafia 2, WOW, Starcraft 2, NFS Carbon, FlatOut, PainKiller Overdose, Serius Sam, Half Life 2, Counter Strike Source, Motar Combat, Spider-Man Web of Shadous, Battlefield 3 back to karkand, Portal 2, Prejudice, Call of Juarez, Red Alert, Brink, Faery legends of avalon, Gray Matter, Socom Special Forces, Shift 2 Unleashed, Cargo yhe quest for gravity, black mirror 3, Street Fighter 3d Edition, Deat Meets Lead, Left4dead si cam atat. funda?