| Ciomega a întrebat:

Roblox sau Minecraft?
PS: Daca jucati Roblox adaugati-ma ca ImperfectVvaallii

Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

Joaca amandoua.Eu joc si Roblox si Minecraft.Fiecare are grafica lui speciala si originala.Mai precis, amandoua jocuri sunt super si nu te plictisesti nici o data sa te joci pe ele.
P.M. Te-am vazut pe Roblox odata. happy

3 răspunsuri:
| swat009 a răspuns:

Ce intrebare e asta minecraft serios ca roblox nu are chiar asa de frumos grafica si in minecraft faci arme si in roblox le cumperi

| Dumnezău a răspuns:

Jocurile astea doua sunt pentru hipsteri si no-liferi, la fel ca toate jocurile astea care iti cer sa te dezvolti, nici nu stiu cum dracu le spune.Substitute patetice pentru realitate!

| kenzo28 a răspuns:

Minecraft