| Andreiretroalien1234 a întrebat:

S-a anuntat Red dead redemption 2? Asa zic astia de la rockstar, daca stiti ceva astept rasp.

1 răspuns:
| Moldoveanul a răspuns:

Sincer, eu nu stiu nimic. Tot ce am gasit sunt doar articole de genul "x lucruri ce ne dorim ca Red Dead Redemption 2 sa aiba". Atat. Am intrat si pe site-ul Rockstar Games, unde nu am vazut decat Max Payne 3 in fata ochilor.

Daca o sa fie anuntat (stai linistit, nu o sa renunte la seria RDR, asta ar fi sinucidere curata), nu o sa fiu atat de entuziasmat, deoarece va ocoli, ca de obicei, PC-ul nostru de toate zilele. Si poate si Playstation-ul.

Iar daca totusi am ratat ceva (o stire, un articol, un video pe youtube sau un citat din Biblie care sa prevesteasca aparitia lui), atunci te voi ruga sa imi transmiti acest lucru. Cu tot cu sursa, bineinteles.