| TearsOfBlood a întrebat:

Acum ceva timp am filmat gameplay la unturned cu un prieten si mi se parea ca mi se misca in lag(ma rog cand ma jucam se misca destul de in lag). Cand ma uitam la videoclip mi se vedea in lag si cand i-am dat baiatului cu care am filmat sa le puna pe youtube mi-a zis ca se vede perfect filmarea(el are pc mult mai bun decat al meu). As vrea sa aflu si eu ce sa fac ca sa vad ca lumea filmarile fara lag pentru ca sunt foarte derutat.

1 răspuns:
| SteroidEdy a răspuns:

Da-mi linkul videoului. Si eu uploadez videoclipuri si mi-a luat ceva sa ma perfectionez. Da-mi si add pe skype: steroidedi