| cristiansonix a întrebat:

Sal am facut un server de metin am o problema jur ca dau funda cine ma ajuta cine ma ajuta deci pornesc port map pun ip de hamachi cu 100 la sfars si pornesc alea dupa pornesc serveru apare 8 operation timeout dupa pornesc xampp si dau click start la mysql si apache intru pe site bag un nume parola si etc dupa astpt putin si zice Alege alt nume sau verifica parolele introduse... ce sa fa? funda jur

1 răspuns:
| Takeen a răspuns:

Mai bine ai cere un ajut unui prieten de al tau care a facut inaintea ta un server.