| thedistroyer a întrebat:

Sal.Am si eu o intrebare pentru cei care joaca san andreas hoodlum.Cum salvez? Adica cand dau pauza nu am acolo optiunea si cand dau load game nu am nici o salvare deci unde dau ca sa salvez?

Răspuns Câştigător
| Adytzu99_3215 a răspuns:

Pai eu am jucat accest joc si ca sa salvezi trebuie sa te duci la casa lui carl adica la casa aluia negru si acolo salvezi si daca nu-ti arata nimic la load game inseamna ca e o problema cu jocul sau nu a fost intalat complet. Sper ca te-am ajutat funda?