| Anonimualadinparc a întrebat:

Sal,cam cat costa un cont de steam cu GtaV(50ore)
CSGO(800+) GN1
Level 10 pe steam
Inventar cam gol gen 1euro
H1Z1(10-20 ore)
PayDay2(0 ore)
The Darkness 2 (0ore)
Team Fortres 2 (100ore)
Cat costa in euro?
Eu ma gandeam la ceva de 35-40 euro este bine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nimanui nu-i pasa de orele tale jucate.
Apoi, H1z1 si tf2 sunt gratuite, deci valoreaza 0 lei. Payday 2 a fost gratuit si probabil il foarte multa lume, deci nici ala nu prea valoreaza mare lucru. Darkness 2, la fel, e gratuit acum. Deci pana acum, 0.
Inventarul poti sa tii-l vinzi si singur in market daca esti chiar crezi ca valoreaza ceva.

GTA 5 e la fiecare sale la 50%, adica 30 de euro. Cam asta ar trebui sa fie pretul. Asta daca faci abstractie ca lumea prefera sa cumpere jocuri si sa faca progres pe un username pe care l-au ales ei si care-i reprezinta. Se poate schimba numele din joc, dar username-ul din dreapta sus ramane forever.

| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns:

E putin, cere mai mult minim 50 euro