| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| DaNtE a răspuns:

LightMt2 e the best... Epice legendare lv de inceput 103 si lv max 127...Chat ff bun Gm prietenosi si toate celewinking
Rate-uri 1000

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y explică:

Ma ai un sit? ca iti dau fundita daca ii fain

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Poi,sunt e unu evoluat la pack : FightMt2(Dar Vezi Ca Nu-i Stiu Site-ul.), Si Srv LightMt2 E Bun(Majoritatea Sunt Pe Hamachi Alea GM Mode Sau Alea Cu Rata Mare Daca Ce Am Scris Eu Nu Te Ajuta Intra Pe:http://topofgames.com/Metin2/(www.Metin2-Servare.Ro Dar Ai Grija Ca Sunt Majoritatea Pe Hamachi sau cu MC.TxT.;) Bafta Si Succes. Funda?

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Pai As Zice : NerdMt2(Nu Ma Intraba Site-ul Ca Nu-l Stiu;) ), EscadaMt2, 4YoursMetin2, Metin2 Supreme.Dar Un Singur Lucru Iti Mai Spun : Ai Grija Ca Unele Sunt Cu Hamachi Sau Cu MC.TxT Stii Sau Daca Nu Te-au Ajutat Raspunsurile De Aici, Intra pe http://topofgames.com/Metin2/(Scrie Sus) Sau Pe Google:www.Servere-Metin2.Ro;) Bafta. fundita?

| ExTaZy a răspuns:

Pai e cu hamachi dar te conectezi foarte osor etc. ad csexpert2010 daca e iti dau eu arme tot ce vrei.e si cu PVP tot:X Poate iti dau si "GM"winking ( Fundita):X?

| gurzun_2093 a răspuns:

Imi dati jy mie linkul va rog frumos...ca nu gasesc une` sa ma inregistrez, downloadez jy toate astea...va rog frumos! dau funda!big grinbig grin

| gurzun_2093 a răspuns:

Imi dati jy mie linkul pe mess(maylo_emy@yahoo.com).nj une sa ma inregistrez, downloadez jy toate astea.va rog.dau funda!big grinbig grinbig grin!

| alexsmecher2 a răspuns:

Sal iti dau eu epicmt2 iti zic e cel mai tare on 24/24 sirius in magazine king1 king 2 king 3 no hamachi epicmt2.zapto.org

| alexsmecher2 a răspuns:

Cel mai tare e epicmt2. Siteul este epicmt2.zapto.org. Funda

| punisher2010 a răspuns:

Eu am un sv... si il fac pvp dar problema este ca nu stiu sa fac site care ma ajuta ii dau gm bagati idul alex99_roco... daca merge va fi on 12/24

| Varguitas a răspuns:

E Hammer-M2
E Super Cu Exceptia Bugului
Tot La Magazin:Negustori-->Arme2, Iteme Noi, Arme 65, Arme 65 2, General, General, Armuri Epice, Arme Legendare, Tiffiny care iti da Skill P, Lv 127 999kk... Judy. Funda?

| dani99 a răspuns:

*Server tradus 95% Ro :*
:>Lv max 127 :>
:>Lv 88 instant+ iteme:>
:->Merita sa incerci:->
Haide Pe un Server De \m/. MT2Bestialiti.\m/
mc: 5.28.206.150
Download Client:
http://www.megaupload.com/? d=5MTIL5PT
Download Hamachi:
http://hamachi.en.softonic.com
Download Mc.txt:
http://www.megaupload.com/? d=84S72BSF
:DRegat Recomandat: Albastru
"RETELE HAMACHI"
id: ServerPrivate32
ServerPrivate40
ServerPrivate42
ServerPrivate43
ServerPrivate44
ServerPrivate45
ServerPrivate46
ServerPrivate47
ServerPrivate48
ServerPrivate49
ServerPrivate50
Password: 123456
Site:
http://5.28.206.150/
Viedoclipu:
http://www.youtube.com/watch?v=qnZGoQj7Ndw
DND.DND

| Poseydon2011 a răspuns:

Stiu eu in metin fain metin2 RedDragon e super tare e fara hamachi ratele sunt mari e usor metinu e facut super site www.RedDragon-mt2.net daca nu-i asta saitu e www.Reddragon-Mt2-net

| dyawolo009 a răspuns:

Apollo Mt2 e cel mai frumos server

| sensibilul a răspuns:

Metin2 oriental e super pvp rate 1000 te da lvl 36 da itemele 0 yang numa sa fai pietre plus te costa funda?

| sensibilul a răspuns (pentru Poseydon2011):

Nu merge dc daca merea dadeam si eu funda nu mai posta din astea ca de nu iei reclamatie ai inteles

| borack13 a răspuns:

Http://metin2master.com? a=register&ref=abfade10bf0269dc299e

super sv :)

| nightmare_4460 a răspuns:

Stiu eu unu metin2 super tare.e vorba despre metin2united.are nimfa, magnetica si dga la magazin otele pica pe jos sau le gasesti in shop cu 50-100kk. pica repede bani mai ales in padure...ai arme legendare.max level 127. te da la level 30. daca vreti intrati pe sv omega k celelalte sunt cam naspa. evoluezi armele de 80 in din alea de 90 cu cateva perle, faci otelu king, gasesti scuturile la magazin(leului si altele) si le evoluezi in iteme epice. merita sa incerci. funda

| paulyo a răspuns:

Incearca metin2 tdl si fa-ti cont pe alcolici
site:www.metin2.tdlgaming.com

| daryusBoss a răspuns:

Aveti un pvm? si mai e hammer:-D apollo, light, Xpub etc. si la apollo e o tipa si acolo faci lvl 100:-D

| andrei22_5926 a răspuns:

Hammer metin2 fundita de da lv 254 si de faci la una lv 255 maximu ai king in magazin fundita merge 100%

| angelo04 a răspuns:

Cel mai fain mt este reddragon e cel mai tare itm de toate aolo rate 100 cateodata pune si 2000 dar faci ffff bine bani 500k pe un mob funda?

| crystyan333 a răspuns:

Http://www.shadowmt.info/download.html e deschis 24/24 plss fundal!

| crystyan333 a răspuns:

Http://www.shadowmt.info/download.html e deschis 24/24 plss fundal! ratel 1000%

| MrRoooLer a răspuns:

Metin 2 Hammer te da lvl 244 si este npc si faci lvl 255 toate itmele costa 1 yang

| mariusdj21 a răspuns:

Serverul pe care ti-l recomand este orientalmt2.ro te da lvl 21 cal armat 80 kk si la magazine iteme +9 kinguri, epice si toate cele avem bonusuri 6/7 gratis, licori gratis toate sunt gratis lvl maxim fiind 120 daca vrei poti sa ma gasesti pe acest metin cu numele XxXmariusXxX te-as putea ajuta
site:orientalmt2.r o(ro legat)
dai site
dai inregistrare
dai download
dai primul download apoi dai pe download si gata
ai grija fiindca s-ar putea ca dupa ce instalezi metinul si stingi PC-ul s-ar putea sa nu mai mearga si o sa trebuiasca sa il reinstalezi
ai grija fiindca uneori cand intrii in metin o sa dea o eroare cand apare iesi din metin(nu din ala care porneste metinul ci din pagina aia sau ce e) din cauza acelei erori nu poti sa te conectezi dar nu e ceva grav nu trebuie decat sa iesi din pagina aia si sa dai x-ul de la eroare si sa intrii din nou
atunci cand o sa iti apara eroare la conectarea la server si nu a aparut eroarea aceea de care am zis o sa trebuiasca sa reinstalezi totul
iti urez noroc si sa vedem cine e cel mai bun!

| predatorul123 a răspuns:

Metin2 candylongju site:www.candylongju.com plsss funda

| BitZzaa a răspuns (pentru sensibilul):

Hammer MT2
Lv. start 98+iteme
Lv. max. 155
Arme si armuri super(ex.King 6)

| GaByScream a răspuns:

Hammer mt2 cel mai tare metin2 pvp

| Nelutsa a răspuns:

ORIENTAL MT2 PVP(80%) PVM(20%): 1000 RATELE GM DRAGUTZI...0 yango tot la magazin
Site: http://orientalmt2.servegame.com/
Regat: Albastru(sa intri pe asta;) ), Rosu, Galben
LVL: 21 la inceput: 80.000.000(bani) iteme tot ce-ti trebuie.
Cele mai multe caractere : War,Ninja,Sura, Shaman
Magiile la P: direct din inventar
Iteme legendare si de toate
Mape noi:King Map, Valea Metinelor etc.
Tradus 70% in romana.
NON HAMACHI;) bft
http://orientalmt2.servegame.com/