| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a întrebat:

Sal cine stie un server PVP de metin2 si sa fie deschis nonstop ei nu chiar da macar 3-4 ore pe zi king arme la magazin nu scumpe (exemplu Lightmt2 Funmt2 is multe da sa fie super si sa te dea lvl 90+ sau ceva de genu scuze de categorie si fundita la ala care imi zice care ii cel mai fain

139 răspunsuri:
| sami91 a răspuns:

Eu zic sa joci lunaris online mt2 e ff tare arme epice te da lvl 6 dar in 1 ora faci 100 intra si daca iti place da-mi funda.Descarca versiunea 2.1 ca 3.1 nu e data drumu

| Simulescu_Liliana_1974 a răspuns:

Un exemplu ar fi mt2 hammer.

| Coroama_Mircea_1997 a răspuns:

EU recomand Metin2Steel nu e PvP dar e cel mai fain MEtin din lumeeeee

| mistickquwe a răspuns:

Deci multe mt-nuri am vizitat:
Mt2 Light dar din pacate acesta e inchis (momentan, cred).
Metin2 European kinguri lvl 44 lvl max 120
Hammer super tare
Epiical!
Sensei
pVp

| mistickquwe a răspuns:

Metin2 european : www.metin2european.com
Metin2 sensei:www.metin2sensei.com
Metin2 Hammer:www.metin2 hammer.com
Metin2 Epical : www.metin2 epical.com
Metin2 Supreme:www.metin2 supreme
Metin2 Light:www.metin2light.com
Metin2 Revenge:www.metin2revenge.com
Metin2 Dark:www.metin2dark.com

| RaulGonzzalles a răspuns:

metin2 4 metin pvp serverbig grin te da 78 max e 99 bonusuri ca pe ro e super incearcal totul ieftin

| PrOsKiLL a răspuns:

PVP - ProMetin2 s-a redeschis!
Arme/Armuri/Obiecte si Harti noi adaugate!
Ratele sunt de 550%!
Suntem in cautare de o echipa capabila!
Serverul ruleaza pe dedicat(24/24)!
Site: www.prometin.eu

| georgebosu11dan a răspuns:

Am hotstyle e tare putin

| Rony56 a răspuns:

Iti spun cele mai bune servere chiar daca nu te da cu level 90+:
Hammer Mt 2 (e ff tare dar sunt multi modati care te omoara)
Lunaris Mt 2 (si Asta e Un Server Misto)
European Mt 2 (cel mai Tare Server pvp -pvm, te da cu lv 44)

| SangeroS a răspuns (pentru ExTaZy):

Man imi dai si mie ce mt ai?

| SangeroS a răspuns:

Metin2 teck e superrrrr tare jurrrrr si eu caut sa-l downloadez da nu stiu cum angry

| Florian000 a răspuns (pentru gurzun_2093):

Ce (.) nu ai cum sa dai tu funda ca nu e intrebarea ta P R O S T U L E

| DeMeTrIoN a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai incerca Metin 2 PVP, GM mode... Iti da lvl maxim din prima (127) toate armele si armurile (pe langa scuturi si resturl accesoriilor) toate +9, tot ce trebuie sa faci ca sa fii bun sa stii sa-ti bonusezi itm-ele si sa stii ce caracter iti alegi. Ti-as recomanda shaman de vindecare, dai o putere il omori pe care vrei (cu conditia sa nu aiba set de shaman sau sa nu prinzi critica) uite aici si site-ul. Sper sa-ti placa:X: http://pvp-metin2.no-ip.info/

| Loggicc a răspuns:

Sv metin2bigboss.info e super tare daca vreti detalii id de mss bbike24

| Admin1234 a răspuns:

Energymetin2.com
LightMetin2
Metin2GX
Metin2GM
Metin2Speed
Metin2HAMMER
Metin2FUN

| daniel2400 a răspuns (pentru punisher2010):

Da cum se chema metinu care il faci

| Scutaru_Octavina_1994 a răspuns:

Eu
i hammermt2

i fain numa ca aproape toti si acut alt mt pvp nuama pvp
is modati sau cu status eu m-am lasat de al

| SAmirbOSsss a răspuns:

Ma la categoria asta doar fetele intra da fii atent aici: https://www.google.com/......https?/url numi tree neaparat funda;)

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Ba da unu la mana nu merg serverele la hammer

| Rony56 a răspuns (pentru DaNtE):

E 24/24? ca l-am descarcat si vreau sa-l joc si imi zice eroare la conectarea de server

| Alex00023 a răspuns:

Metin2yoneis

| dcoolrafa a răspuns:

Metin2Max cel mai tare sv

| DeeALarysa a răspuns (pentru ExTaZy):

Man vrea si fratimiu sa joace metinu tau dar nu merge descardcat big grin

| KaZuO a răspuns:

Stiu eu un metin este nonstop deschis cu care cumperi moduri cu 3 euro are arme de 254 255 la magazin cu 0 yang acest metin este hammermetin2 site:www.hammermetin2.com acolo sunt si romani sunt si englezi sunt si spanioli sper sa iti placa! FUNDA?

| xplodexMen a răspuns (pentru Nelutsa):

Metin2 earht
metin2 gx
metin2 ro
metin2goranje
metin2 mania
metin2 gx
metin2 x
metin2 Pvp
meitn2 Mod happy.

| xplodexMen a răspuns:

Metin2Goranje

| xplodexMen a răspuns:

Metin2Earht

| malapsus a răspuns:

Buna eu stiu un metin2 :

- Metin2 Hammer te da de la lvl 254 si te duci la o femeie si te face lvl 255 ai bani 1kkk si toate itmle din joc care costa 1 yang si altele costa 0 yang, te bonusezi te faci tare si te duci sa ii bati pe adversari, poti sa iti cumperi MOD si STS dar trebuie sa dai bani reali.

Sper ca te-am ajutat FUNDA!?

| Nick2012 a răspuns (pentru Varguitas):

Ce but esti ma toata lumea stie ca pe hammer iti da lv 254 iei de la tiffiny lv 255 (max. lv) si de la ea iti iei si skilluri P tongue
Mai invata metin ca nu prea sti loser

| Bilt_Bilt_Ionut_1996 a răspuns:

CEL MAI FAIN Metin2 Goranje SV2 pvp clasic... onnn...