| Andrei2421 a întrebat:

Caut si eu un server de metin2... dar sa fie fain sa fie king sau macar otel(+9) si arme faine ex:sirius, battle cea macar... FUNDA la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Speedy_4296 a răspuns:

Www.metin2guabina.ro [nu e guabina ala spaniol :)) ] ratele sunt bune si otele gasesti la pret ff mik.in rest e fain, lv max 99... daca te bagi da-mi un pm in joc xXSpeedyXx;)

8 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Www.dotagaming.com(asta este mt2explossive)

| ƒℓυχ a răspuns:

Incearca LightMT2. Numai bine!

| Speedy_4296 a răspuns:

Mane, uite inca unu ff misto http://zeus.mt2adventure.com

| Andrei2421 explică:

La shop arme ca lumea

| Zaffy a răspuns:

Cristi Of metin2... ddau dupa post ca ma doare buta( crying )

| 3my098 a răspuns:

Cf miron laughing Cauti sv? Incearca PvPMetin2 laughing App is ifrim daca nu stiai laughing

| PanteraRoz_6311 a răspuns:

Incearca metin2 fun

| NoName_9906 a răspuns:

Incearca metin2tim sau empiremt2