| Adi8 a întrebat:

Sal, daca am un laptop cu placa video ATI Mobility Radeon™ HD 5470, 512 mb, 3 gb ram, 2ghz... merge gta 4 fara sa sacadeze?

Răspuns Câştigător
| xForSpeedx a răspuns:

Astea sunt cerintele la Gta4.

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Merge fara probleme!

2 răspunsuri:
| Adi8 explică:

Oricum mi-am luat alt laptop cu 1 gb ram placa video, 3 gb ram, 2, 13 ghz happy, sper ca va merge fara probleme, mersiwinking

| bmwro a răspuns:

Ai pc-ul aproape ca al meu si merge fara problema...la incepy primul minut e mai greoi dar apoi fara probleme, iar grafica o am la maxim aproape