| TearsOfBlood a întrebat:

Daca jucati jocul league of legends puteti sa imi spuneti cum sa fac rost de un gift code sau un generator pentru un astfel de cod dar fara porcariile alea nenorocite de surveyuri.
Dau fundoi.

2 răspunsuri:
| LastWhisper a răspuns:

Sall si eu joc LOL ce lvl ai? tongue

| 愛佳 a răspuns:

Nu stiu cum sa faci rost de gift cod dar iti spun nu mai cauta generator pentru rp ca n-are rost au virus sau sunt facute la misto.Chiar daca vezi tu in video ca ii da ca face ca cumpara totul e minciuna ca tu sa intri pe linkul ala si el primeste bani daca tu completezi un survey den ala asta in cazul cel bun in cel rau poate fi virus si iti ia contul de lol adresa yahoo parola si altele...