| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi cateva svre de SAMP la gta SA. dar sa fie masini tunate svr sa fie in romana sau engleza si de preferat sa iti arate fuel cand te urci in masina.funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| gigatunet92 a răspuns:

:))

nu exista asa ceva cu tot ce vrei:)) :)) :))
daca vrei asa ceva faciti tu unul cum mi-am fauct eu
si in plus trebuie sa downloadezi SA:MP 0.3c ca sa intri in programul GTA SA ANDREAS SA:MP
dar ati dau eu un link de unde sa-l iei, linkul este http://www.sa-mp.com/download.php downloadezi primul SA:MP 0.3c si downloadezi dupa aia thid Party pach ca sati mearga ca folosesti
versiunea 2.0 si GTA-aul nu suporta acea versiune si folosesti "third party pach" ca sa-l faci 1.0 si atuncea va merge si ala "third party pach" este mai sus de downladul SA:MP-ului colo primyu cu portocaliu.