| Cartof69 a întrebat:

Sal din nou TPU! La SAMP,cand vreau sa intru pe un server,ii dau la conectare,imi intra in joc,ii dau sa inceapa,imi apare un ecran negru dupa care se face ecranu alb, imi apare o bara care se incarca.Cand ajunge pe la 15% din bara incarcata, ma scoate din joc si imi da o eroare "Gta_sa.exe has stopped working." Ce-as putea face?

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Salut. Incearca sa-l reinstalezi, sterge-l si trage-l din nou cu totu.
prima data gta san andreas singleplayer de pe site romaniadescarca.
apoi samp-ul de pe site official sa-mp
Funda?