| cristiansonix a întrebat:

Sal fundita fundita... cum fac sa imi repar metinu ca apare eroarea eroare la conectare la server/failed connect to the serever ce trebuie sa fac am facut cont am pornit serveru cu 8 operation timeout si am pornit site-ul am dat inreg am scris acolo si cont creat deci ce fac?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ei bine, daca ai cont si iti da Eroare la conectarea la server stergi usr si parola si le mai scrii odata. Daca nu merge da-mi mesaj pe TPU.

| cristiansonix explică (pentru William):

Azi mi-am reinstalat windows si incep de la 0

| William a răspuns (pentru cristiansonix):

OK sa imi zici daca iti merge.

| cristiansonix explică (pentru William):

Te tin la curentlaughing 220w

| cristiansonix explică (pentru William):

O problema nu gasesc un client