| TearsOfBlood a întrebat:

Sal.Imi merge google chrome foarte greu. Mi se incarca paginile foarte greu si de multe ori deloc.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Sall! Pai raspunsu-i simplu! Calculatorul tau are unu sau mai multi "chiriasi". Trebuie sa iti reinstalezi windowsul.Acesti chiriasi se vor imparstia peste tot in calculatorul tau si nu vei mai putea nici sa il instalezi, de greu ce se va misca! Crede-ma mi s-a intamplat! Cheama un specialist in calculatoare la tine sau mai usor ia un cd si reinstaleazati windowsul!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Hi big grin. Si mie imi merge greu...Dar totusi eu am calculatorul virusat poate il ai si tu straight face