| NeluCurcanuuuu a întrebat:

La NFS Most Wanted de fiecare data cand bati un om din blacklist ar trebui sa-ti dea masina lui? sau atunci cand tragi cartonasele alea la bonus iti da masina lor? Multi mi-au spus ca le da masinile de fiecare data. Dar mie mi-a dat doar masina aia mitubishi eclipse sau ceva de genu cu tigrul ala pe el. Cum sa fac sa imi dea mereu masinile lor?

5 răspunsuri:
| TrololoLM a răspuns:

Pai trebuie sa iei cartonasele castigatoare! cautal pe cel cu pink slip rolling on the floor

| NeluCurcanuuuu explică (pentru TrololoLM):

Alea pe care scrie bonus?

| HardCandy a răspuns:

Sall! Folosestete de aces video
http://www.youtube.com/watch?v=dbO0GaDP3-g Sper sa iti fie de folos! BAFTA!

| emyylia112 a răspuns:

Need for speed most wanted 2005 cum te lupti cu bosul?

| vodami92 a răspuns:

Pai da! stii de vorba aia romaneasca! si ***** si cu banii luati! esti asa un fel de dama de consumatielaughing ii prostesti pe fraierilaughing prosti adicalaughing