| Ox1g3N a întrebat:

Salut, m-am reapucat NFS most wanted cel vechi si vreau sa stiu cand il bat pe un blacklist si ma pune sa aleg cum ii iau masina?

2 răspunsuri:
| YuLyy1 a răspuns:

Blacklist e lista neagra din most wanted
acolo sunt cei care te vei batea
Dupa ce bati unul dintre bossi, te va pune sa alegi dintre niste chesti sub forma de romb, cele 3 romburi cu semnul intrebari, acolo iti poate pica masina bosului, bani sau altele

| Ox1g3N explică (pentru YuLyy1):

Stiu dar eu as vrea sa-i iau masina nu sa iau altele masina si inca cv in rest nu ma intereseaza, doar masinabig grin