| xt9000 a întrebat:

Sal la toti.la metin2 cum pot sa fac sa nu imi esueze la fierar.sau exista alta cale. daca da imi ziceti detaliat

Răspuns Câştigător
| MonkeyBoy a răspuns:

Daca joci pe privat poti lua cu 500k de la negustoare o piatra numita metal magic sau daca esti pe mt2ro poti sa ei cu monede dragon. Funda?

1 răspuns:
| safir_8545 a răspuns:

Exista o piatra dar am uitat cum ii zice piatra... si daca o ai plus 8 sau 9 sau 7 sau6 va merge si no sati mai esueze dar daca o ai plus 9 nu ti mai esueaza nimica