| IoanPetru a întrebat:

Pt cei care joaca lolhappyStie sineva cand o sa apara noua mapa Summoners Rift? Arata genialbig grin

1 răspuns:
| KeSsO a răspuns:

Noua mapa Summoner's Rift nu va fi ceva spectaculos. Se vor retusa cateva detalii cu privire la Baron, Dragon si la rau. Se vor pune, din cate am inteles, si niste scari pe la rau pentru a parea mai calumea. Momentan se lucreaza la ea si cum ii stiu eu pe Riot, ii vor da drumul prin 2015, sau macar la sfarsitul sezonului.