| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Ziceti-mi va rog niste jocuri bune care sa nu necesite niste configuratii mari de tot!
Ofer FUUUUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Uraniu a răspuns:

Call of Duty 1, 2, 3 si 4; Medal Of Honor Allied Assault, Medal of Honor Allied Assault Breakthrough si Spearhead, Medal Of Honor Pacific Assault, Need For Speed Most Wanted, Battlefield 2, GTA III, GTA Vice-City, GTA San Andreas, Minecraft, Portal, Half-Life, Halo 1 si 2, Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike Source, SWAT 4 si poate mai imi vin in minte cateva maine...

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Revolt, Ignition, CS.

| RobTheRobot a răspuns:

Metin2, Gta, Need For Speed, Gothic. Primesc funda?winking

| copiiveseli a răspuns:

Cerinte de sistem: http://www.just4egames.com

| kidu001 a răspuns:

Syndicate