| raul_5117 a întrebat:

Sal TPU.Am auzit de jocul TDU 2 (Test Drive Unlimited 2), dar tot nu am inteles despre ce e vorba.Imi poate spune cineva ce trebuie facut in el, daca e online sau solo si daca merita luat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tdu2 a aparut acum cativa ani. E foarte tare. Ca sa joci online trebuie sa-l cumperi. In joc primesti la inceput o mașină. Ce trebuie sa faci e sa faci curse, sa iti cumperi mai multe case, mașini. In joc te da pe insula Ibiza, poti sa merge si in Hawaii. Poti sa iti personalizezi masinile, casa, caracterul. Si trebuie sa iei si permis de conducere (Categoria masini Sport, Normale, Off-road, etc.) In mare e un fel de Gta, dar cu masini. Nu poți sa omori pe nimeni si nu poti sa cobori din masina. Sunt diferite modele de masini. Trebuie sa conduci prin toata insula sa descoperi magazinele de masini, curse, etc. Sunt multe masini cabrio, poti sa semnalizezi, daca te lovesti de politie iei amenda. E super smecher, l-am terminat o data. Eu zic ca merita sa-l iei. Nu rata ocazia