| genuine332 a întrebat:

Sal TPU. am inceput sa joc Metin2 Steel si nu stiu cum sa fac rost de iteme mai usor am lvl 100...imi puteti spune unde pica iteme mai bune sau cum pot face rost de iteme mai usor? dau funda la cel mai rapid si bun raspuns

1 răspuns:
| Fosila133 a răspuns:

Pai,depinde in locul in care te duci cele mai bune arme si itm se dau la event care sunt de 2 ori pe zi.Dar poti incerca in mapele mari, dar trebuie sa ai cel putin 200.Eu zic sa itm care cade pentru ca mai cade scut leu, cercei de ametist etc. si acestea se vand scump. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? faci in v5 130 140 si dupa vezi tu cum.Sa ai grija la itm.Pt. ca cade itm scumpe. Funda?