| KiMO a întrebat:

Sal TPU. Am nevoie de putin ajutor... caut un joc mai vechi online si nu mai stiu cum se numeste. Ajungeai la inceput intr-un oras Cartoon Network, apoi te puteai duce pe plaja, intr-un hotel... si te intalneai tu toate acele personaje de pe canal, faceai misiuni etc. aveti vreo idee cum se numeste?
Funda primului raspuns.

1 răspuns:
| ZaKid a răspuns:

Eu nu stiu ca era online si nu stiu daca este jocul asta...Dar in general personajele sunt de pe Cartoon Network si poti sa faci si misiuni si sunt toate personajele din joc(nu de pe canal)
Ed Edd & Eddy se numea jocul.