| Cristino_Zimba_1972 a întrebat:

Sal Tpu.Am o intrebare in legatura cu the sims 2, ziceti-mi si mie de unde pot descarca si celelalte versiuni (ex: adica season,university, pets), si cum sa le unesc sa fie toate in unu

1 răspuns:
| spn29 a răspuns:

Daca ai deja instalat in PC jocul principal, toate aceste extansion pack-uri( ca asa se numesc) se gasesc chiar pe site-ul lor principal daca nu ma insel. Nu poti amesteca extansion pack-urile, poti doar sa alegi in care din ele sa joci la deschiderea jocului. Sper ca ti-am fost de ajutor!