| Dchirila a întrebat:

Sal TPU am o intrebare legata de jocul Grepolis. Daca am depozitul lv19 cate resurse pot avea maxim? Dau Funda pentru raspuns corect big grin

2 răspunsuri:
| OkAyAn a răspuns:

Poti depozita 12675 de resurse daca mai ai alte intrebari cautama pe joc ma numesc okayan12.PS pe ce lume joci? Eu pe Rho! Daca joci pe alta lume nu ma poti contacta! Funda? happy

| OkAyAn a răspuns:

Poti depozita 12675 de resurse si eu joc daca vrei ma poti contacta ma numesc pe joc okayan12 daca mai ai nevoie de alte sfaturi!