| m1haytza a întrebat:

Sal tpu...am o problema cand vreau sa fac un PRINT SCREEN cand ma joc counter strike nu ma lasa..adica ma lasa dar cand il pun in PAINT imi apare doar o imagine complet neagra si nu stiu cum sa fac ca sa imi apara print-ul dorit. daca fac un print la o pagina de web sau cand sunt intrat il altceva in afara de joc merge PRINT SCREEN doar la counter strike nu merge.cel care ma ajuta are funda va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Salutare mihaitza
Daca vrei sa faci print screen la consola scrii urmatorul lucru : snapshot
Daca vrei sa faci print screen la jocul respectiv ( fraguri sau mai stiu eu ce ) scrii in consola urmatorul lucru : bind"n" "snapshot" dupa ce ai scris lucrul asta apesi pe n in joc sa iti faca print.
Print-urile le gasesti in fisierul cstrike.