| nexT_2456 a întrebat:

BUNA! AM o mare problema cu paint-ul nu merge sa fac print in la o imagine din counter-Strike, si ce ma enerveaza cel mai tare ca daca fa la o imagine pe net merge, si in cs nu merge! Si tot i-au ban degeaba si nu pot sa le fac reclamatie la admin daca nu am dovada nu stiu ce sa mai fac, am instalat si alt paint si tot nu merge! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca cu tastele Fn+PrtScr apasate amandoua in acelasi timp cand vrei sa faci printscreen si apoi deschide in Paint. Daca ai windows 7 vezi ca mai ai un mic program care se numeste Snippingtool special pentru printscreenuri.