| AlexSarariu a întrebat:

Nu stiu daca o sa intelegeti ce va spun dar sper ca ma puteti ajuta cei care joaca Counter-Strike. Cand un player ma injura sau face ceva ilegal ii fac poza, scriu in consola snapshot si dau print screen intru in world sau paint si dau ctrl+v ca sa apara dau copy si cand intru pe forum la reclamatie, ca sa arat dovada dau paste dar nu imi apare nimic. Daca exista vreun program ceva lasati-l aici va rog si instructiunile ca sa pot sa-l folosesc pentru a se vedea poza pe forum.Pentru cel mai bun raspuns dau

1 răspuns:
| PewDyePye a răspuns:

Ar trebui sa existe o comanda pe server pentru reclamatii.In alt mod daca ai id-ul de messenger al unuia dintre admini ii poti trimite poza pe messenger.