| mitzuthebest a întrebat:

Sal TPU, am o problema in legatura cu metin2ro.Contu meu este facut pe un id de mess al unui prieten si desteptu a uitat parola de la id. Pot sa fac in asa fel incat sa-mi transfer contul pe alt id fara sa intru in id cel vechi? sau ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. im-i pare rau pentru tine dar nu mai ai cum Sa transferi pe alt email pentru ca ai uitat parola la ala si trebuia sa intri sa dai acc la email.Bft Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| UzzY475 a răspuns:

Chiar nu stiu... baga id guabinagm poate te ajuta el chiar daca nu e de la mt 2 ro!