| ics0ics a întrebat:

Buna
Am nevoie de ajutor in legatura cu contul de messenger.Nu mai pot intra pe mess chiar daca nu am uitat parola.Iar daca intru de pe yahoo.ro/mail imi cere raspunsul la intrebarea se siguranta, dar mi-am facut contul de foarte mult timp si nu mai stiu...ce as putea face? Va multumesc.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca nu mai stii ce raspuns ai la intrebarea de siguranta, vezi daca ai trecut un email alternativ, si ti se va trimite acolo parola. Daca nu, nu mai ai ce face, iti faci altul.

| Anticarul a răspuns:

Nu prea mai ai ce face, de aceea ti se dau optiunile de recuperare cu intrebari de siguranta si mail secundar, daca nu le stii, e ca si cum ar incerca oricine altcineva sa iti afle parola.

| tibi1701 a răspuns:

S