| miutzatha a întrebat:

mi-am uitat parola la mess... ce pot face sa intru din now pe mess? funda

6 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Ai optiunea "Forgot your password" adica parola uitata. da click acolo, si se rezolvawinking fundita?puppy dog eyes

| adyy33 a răspuns:

Pai stii restul datelor? cum ar fi codul postal data nasteri si mai rea unda dar nu mais tiu exact cum se numeste

| Youcandoit a răspuns:

Cand incerci sa intrii pe mess si trebuie sa scrii id-ul si parola jos de tot scrie Get a new Yahoo! ID... si Forgot your password? si dai la a doua si urmezi pasii.
Si dupa ce afli parola cand vrei sa intri pe mess bifeaza si tu casuta la care scrie Remember my id and password
Succeshappy

| diulia a răspuns:

Ori iti faci alt id.ori dai acolo la "mi-am uitat parola"

| miutzatha explică:

Numai stiu detaliile aleA

| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

Dai la am uitat parola...si iti da un email.