| AngeloGamer123 a întrebat:

Sal TPU,am un canal de Youtube, dar toate clipurile sunt ne-editate, puteti sa-mi recomandati niste programe de editat si de filmat bune? P.S mie nu imi merge OBS Sony vegas si cyberlink.

7 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Xplit

| AngeloGamer123 explică (pentru alexboss2020):

De editat sa de filmat? Pentru vlog sau pc?

| alexboss2020 a răspuns (pentru AngeloGamer123):

E doar de filmat si editat putin

| AngeloGamer123 explică (pentru alexboss2020):

Nu imi place, si iti trebuie cont sad, altceva?

| alexboss2020 a răspuns (pentru AngeloGamer123):

Fraps

| AngeloGamer123 explică (pentru alexboss2020):

Alteva?

| alexboss2020 a răspuns (pentru AngeloGamer123):

Boss ce altceva mai vrei toate programele de editat si filmat costa bani, incearca sa downloadezi si dxtory.Ce programe ti-am spus eu mai ales xplit care mie mi se pare cel mai bun program de filmat si editat costa bani, cumpara xplit