| ĂăăAlexandra a întrebat:

Ce programe de editat clipurile stiti? Am folosit Sony vegas pro 11 pentru a pune un lyrics pe un clip ( nu dau nume ) si cand ii dau play merge dar se blocheaza din secunda in secunda, dar cronometrul ( chestia aia unde scrie timpu care a trecut din windows media player ) merge normal. De ce? Ce programe stiti in afara de Movie maker, Sony vegas, camtasia studio? Thnx!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Eu îţi recomand. versiunea 8 sau 9.
Cu versiunea 10 am avut nişte probleme minore, nerezolvate.
În general, programul are o interfaţă prietenoasă uşor de folosit şi în cazul tău, are multe modele pentru text happy

Succes!

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Bună, un program bun de editat este
Cyber Link PowerDirector (versiunile)8/9/10.

Succes!

| ĂăăAlexandra explică (pentru ahlrh):

Daca raspunsul tau va fi singurul, dupa ce termin de editat si daca imi place primesti fundawinking

| ĂăăAlexandra explică (pentru ahlrh):

Niste linkuri pls? Si iti dau funda big grin

| ahlrh a răspuns (pentru ĂăăAlexandra):

Se pare că nu pot face asta. happy

| ahlrh a răspuns (pentru ĂăăAlexandra):

Eu îţi recomand. versiunea 8 sau 9.
Cu versiunea 10 am avut nişte probleme minore, nerezolvate.
În general, programul are o interfaţă prietenoasă uşor de folosit şi în cazul tău, are multe modele pentru text happy

Succes!