| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Am un joypad si anume joypad myria my 1001. A functionat el vreo 4 zile si dupa dintr-o data nu a mai mers, cand incerc sa-l conectez imi apare "usb not recognized" si nu stiu ce sa-i fac.

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Conecteaza-l intra in control panel, la device manager, si acolo cauta joypad-ul si dai click dreapta si update driver.
Daca nu merge asa, dai uninstall driver tot de acolo, si il scoti, dupa care il introduci din nou.
Daca tot nu merge, repeti pasul 1.