| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am vazut pe youtube niste videoclipuri cu gta san andreas cand isi alegea printr-o fereastra avioane masini barci... este mod? si cum as putea sa imi fac si eu chestia asta

2 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Ati trebuie un mod sobeit apesi tasta de meniu te duci la cars si alegi sau ce scire acolo atentie este hack poti avea viata infinita etc si cauta pe youtube sa gasesti mai multe detalii sau poti face asa ceva cu cleo da la aia nu ma pricep am avut doar mod parkour si matrix cu cleo

| S3ntimentBoY a răspuns:

Se numeste gta garage mod programu