| ∂яαgσѕ a întrebat:

SAL TPU are cineva un cont mai mare de metin2 cu care sa ma creasca am nivel 20 sau sa imi dea niste iteme sau yang.1000%100 fundita

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Iti zic eu un metin super tare : xpub mt2. Te da de la lvl 77 cu cal armat, iti poti lua de la un fel de magazin level si bani (pana la lvl 98), iti poti cumpara de la negustorii de arme si arumuri chestii de la 70, 80 si 90 si licorile albastre si rosii arata ca si tigarile pall mall. mai multe vezi si singur(a).