| alexpuya27 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un pc nou! Ce parere aveti despre acest pc http://mediagalaxy.ro/catalog/index.jsp?categoryId=462&i temId=37525?

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da la pretul afisat este acceptabil. Procesorul e un pic depasit in rest e OK. Daca ai putea sa faci mici modificari sa incerci un HDD mai mare, in ziua de azi 500gb nu mai reprezinta nimic! Te costa mai ieftin sa inlocuiesti acum piesele cu diferenta de bani decat sa le inlocuiesti mai tarziu!

| rmr12 a răspuns:

E bun calculatoru