| whiteviper98 a întrebat:

As dori un patch sau ceva de genu pentru gta 4 ca sa mearga mai cursiv. am instalat patch 1.0.2.0. altceva mai stiti? funda.

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Placa video este de vina in general, prea slaba. Daca stii ca ai un calculator bun pentru a rula gta 4, atunci fa update la driverele placii video si direct x. Daca nici in aceste feluri nu merge, cauta jocul, in alta parte. Cerinte minime cpu-core 2 duo 1, 8ghz/amd athlon x2 2,4ghz/rami 1,5gb/placa video 256mb nVIDIA 7900/ati x1900
recomandat cpu Intel core 2 quad 2, 4ghz/amd phenom x3 2,1ghz/rami 2gb xp, 2, 5gb vista/placa video 512mb nVIDIA 8600/ati 3870