| GaleataDeChiftele a întrebat:

Sal TPU as vrea sa stiu daca siteul acela metin2-yang in care zice ca daca donezi 3 euro primesti 60kk si iti cere numele server si numele caracterului este teapa sau nu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţeapă, ca să câştige ăia bani.
Gândeşte-te că daca 1000 de copii din lumea întreagă fac asta, 3X1000=3000 Euro. ( câştigă ăia, că nu e pentru nici o persoană care are boli sau e săracă, e pentru ei stai, să punem varianta că 10.000 de copii din lumea întreagă fac asta. 3X10.000=30.000 ).
Pa, pa.
E clar Ţeapă.