| D3lUxE a întrebat:

Joc Metin2 si am o intrebare. Cum donezi Yang in fondul breslei?

4 răspunsuri:
| Sarah64 a răspuns:

Paiii. dai la ferestra guild [brsl] dupa care dai la a 4`a casuta si iti apare un tub albastru si mai jos iar o casuta si scrie cv parca cu donat or yang nu mai stiu exact. si spui akl o suma care vr sa o donezi xD
Funda? [; x]

| D3lUxE explică (pentru Sarah64):

Tubu ala e Energia Spirituala a Dragonului. Nu are nici o legatura cu Yang

| WhizKiD a răspuns:

In fondul breslei intra yang odata la o saptamana, cand se face mentenanta metin2 (miercuri). Primesti in fondul breslei 10% din suma care a fost folosita la acel fierar.Adica daca au venit playeri si au facut iteme la fierarul breslei voastre de 10kk, tu o sa primesti la fondul breslei 1kk.Primesc funda? big grin

| D3lUxE explică (pentru WhizKiD):

Breasla (mea) nu are fierar laughing