| Anonymus3000 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu la fifa 12 cand esti portar la penalty cum fac sa apar ca apas pe toate tastele si nu se intampla nimic sta pe loc. Si mai am o intrebare. De unde sa iau si eu echipele steaual, dinamo, rapid etc astea din romania

Răspuns Câştigător
| AlexCătălin21 a răspuns:

Sal incearca sa apesi mai mult pe tastele de miscare stanga/dreapta si pe cele de suturi ca sa aperi, daca nici asa nu merge cauta in setari sau la controale.Cauta pe google CRLP 12 ca are liga 1 Romania. Sper ca ti-am fost de folos.