| ANDREI118932 a întrebat:

Cand joc gta san andreas si conduc nu am sonor la radio si nu am sonor nici la misiuni(adica povestea de dinainte de a incepe o misiune).Ce sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| KeZiki a răspuns:

Paii umbla in setari si vezi pe acolo dar curios sunt nu ai sunet deloc injoc sau doar la ce ai spus tu de exemplu cand mergi cu masina se aude motoru sau tipatul oamenilor?

| ANDREI118932 explică (pentru KeZiki):

Doar ce am spus eu.In rest pot sa aud motorul masinii, oamenii tipand, focuri de arma etc.Pai am incercat din setari da' nu merge.